Касб байрамингиз муборак бўлсин, қадрли ОАВ ходимлари!
Бугун 27 июнь - Матбуот ва оммавий ахборот воситалари ходимлари куни. Ушбу сана мамлакатимизда ҳар йили алоҳида эътибор билан нишонлаб келинади.
Ушбу соҳасида самарали фаолият олиб бораётган ОАВ ходимлари мамлакатимизнинг ҳар томонлама тараққий этишида Президентимизга камарбаста бўлиб хизмат қилишмоқда. Хусусан, спорт йўналишида ишлаётган соҳа ходимлари юртимизда соғлом турмуш тарзи тарғиботини кучайтиришга беқиёс хисса қўшишмоқда.
Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитаси юртимизда фаолият олиб бораётган барча матбуот ва оммавий ахборот воситалари ходимларини бугунги байрам билан табриклаб, уларнинг машаққатли ва масъулиятли фаолиятларини адо этишлари йўлида куч-ғайрат, сиҳат-саломатлик тилаб қолади.

С профессиональным праздником, дорогие работники печати и СМИ!
Сегодня 27 июня - День работников печати и СМИ. Эта праздничная дата ежегодно широко отмечается в нашей стране.
Представители СМИ, эффективно работающие в этой сфере, плечом к плечу с Президентом служат во всестороннем развитии страны. В частности, сотрудники, освещающие спортивную сферу, вносят неоценимый вклад в усиление пропаганды здорового образа жизни в нашей стране.
Национальный Олимпийский комитет Узбекистана искренне поздравляет всех работников печати и средств массовой информации с сегодняшним праздником, желает им успехов и профессионального роста, крепкого здоровья и всего самого наилучшего.