Ravshan Xodjayev va Saidjamshid Jafarovni tabriklaymiz!
Bugun tajribali murabbiy, Shahram Gʻiyosov kabi Olimpiya oʻyinlari va jahon chempionati sovrindorlarini yetishtirib chiqargan mutaxassis, “Oʻzbekiston Respublikasida xizmat koʻrsatgan sport ustozi” faxriy unvoni sohibi Ravshan Xodjayev oʻz tavallud ayyomini nishonlamoqda. Tajribali mutaxassis bugun 42 yoshni qarshiladi.
Shuningdek terma jamoamiz aʼzosi, Osiyo chempioni, Oʻzbekiston chempioni, “Shuhrat” medali sohibi Saidjamshid Jafarov bugun 23 yoshga qadam qoʻydi.
Oʻzbekiston Milliy Olimpiya qoʻmitasi har ikki vakilimizni tavallud ayyomi bilan tabriklab, ularga uzoq umr va sihat-salomatlik, yangi gʻalabalar tilab qoladi.

Поздравляем Равшана Ходжаева и Саиджамшида Джафарова!
Сегодня опытный тренер по боксу Равшан Ходжаев, воспитавший таких призёров Олимпийских игр и чемпионатов мира, как Шахрам Гиясов, обладатель почётного звания "Заслуженный тренер Республики Узбекистан", отмечает свой день рождения. Успешному специалисту сегодня исполняется 42 года.
Член сборной по боксу, победитель континентального первенства, чемпион Узбекистана, обладатель медали "Шухрат" Саиджамшид Джафаров отмечает свой 23-й день рождения.
Национальный Олимпийский комитет Узбекистана поздравляет обоих представителей Федерации бокса Узбекистана с Днём рождения, желает им долгих лет жизни и крепкого здоровья, а также новых побед.