23 Sentyabr 2021 4040
Bugun Oʻzbekiston triatlon federatsiyasi raisining birinchi oʻrinbosari Farruh Nosirov tavallud ayyomini nishonlamoqda.
Farruh Nosirov 1976-yil dunyoga kelgan. Sportchilik faoliyatida oʻzi ham triatlon bilan shugʻullangan. Keyinchalik tadbirkorlik faoliyatini boshlagan Farruh Bahromovich 2019-yil 3-may kunidan boshlab Oʻzbekiston triatlon federatsiyasi rahbariyatida faoliyat olib bormoqda va ushbu sport rivoji yoʻlida mehnat qilmoqda.
Oʻzbekiston Milliy Olimpiya qoʻmitasi Farruh Nosirovni tavallud ayyomi bilan tabriklab, u kishiga uzoq umr, sihat-salomatlik va ulkan muvaffaqiyatlar tilab qoladi.

Congratulations to Farrukh Nasyrov!
Today, the first deputy chairman of the Triathlon Federation of Uzbekistan Farrukh Nasyrov celebrates his birthday.
Nasyrov Farrukh Bahramovich was born on September 23, 1976. During his sports career, he was engaged in triathlon. Then he continued his activity as an entrepreneur. Since May 3, 2019, Farrukh Bahramovich has been the first deputy chairman of the Triathlon Federation of Uzbekistan and contributes to the development of this sport.
The National Olympic Committee of Uzbekistan congratulates Farrukh Nasyrov on his birthday, wishes him good health, long life and success.