23 Sentyabr 2021 4040
Bugun Oʻzbekiston triatlon federatsiyasi raisining birinchi oʻrinbosari Farruh Nosirov tavallud ayyomini nishonlamoqda.
Farruh Nosirov 1976-yil dunyoga kelgan. Sportchilik faoliyatida oʻzi ham triatlon bilan shugʻullangan. Keyinchalik tadbirkorlik faoliyatini boshlagan Farruh Bahromovich 2019-yil 3-may kunidan boshlab Oʻzbekiston triatlon federatsiyasi rahbariyatida faoliyat olib bormoqda va ushbu sport rivoji yoʻlida mehnat qilmoqda.
Oʻzbekiston Milliy Olimpiya qoʻmitasi Farruh Nosirovni tavallud ayyomi bilan tabriklab, u kishiga uzoq umr, sihat-salomatlik va ulkan muvaffaqiyatlar tilab qoladi.

Поздравляем Фарруха Насырова!
Сегодня первый заместитель председателя федерации триатлона Узбекистана Фаррух Насыров празднует свой День рождения.
Насыров Фаррух Бахрамович родился 23 сентября 1976 года. Во время своей спортивной карьеры занимался триатлоном. Далее продолжил свою деятельность в качестве предпринимателя. С 3 мая 2019 года Фаррух Бахрамович является первым заместителем председателя федерации триатлона Узбекистана и оказывает свой вклад в развитие данного вида спорта.
Национальный Олимпийский комитет Узбекистана поздравляет Фарруха Насырова с Днём рождения, желает ему крепкого здоровья, долгих лет жизни и успехов.